O NAS

POZNAJ NASZĄ HISTORIĘ

Lubimy słuchać i rozmawiać z naszymi gośćmi. To od nich wiemy, że dla większości z Państwa, urlop to najważniejszy czas w roku. Dlatego tak ważne jest, by miejsce w którym się go spędza spełniło, a jeszcze lepiej przerosło oczekiwania każdego członka Waszej rodziny. By każdy dzień był kwintesencją prawdziwego relaksu, wypoczynku i radości z życia. Z taką myślą powstał Leśny Dworek – nasz ośrodek wczasowy w Darłowie.

Leśny Dworek wybudowaliśmy w 2002 roku, natchnieni przepięknym Dworem Soplicowo. Podobnie jak mickiewiczowski gościniec, nasze urokliwe miejsce zachwyca sielską atmosferą, gwarantując wszystkim – i dużym i małym, udane wakacje nad morzem. Las, piękna przyroda i bliskość Bałtyku sprawiają, że nasz ośrodek to idealny wybór na wczasy z dzieckiem. Dla rodzin, które pytają o pokoje nad morzem, Darłowo oferuje szeroką ofertę miejsc – ale nasze miejsce jest wyjątkowe i dostrzegą to Państwo na każdym kroku.

Nasz ośrodek wczasowy w Darłowie powstał z kilku powodów, przede wszystkim z miłości do smacznej i zdrowej kuchni, uwielbienia przyrody, szumu drzew… i słabości do dobrego wina. Jesteśmy ludźmi wielu pasji, jedną z nich była właśnie winnica. Zielona przestrzeń, malownicze rzędy równo obsadzone szlachetnymi gatunkami winogron, tworzą magiczną atmosferę tego miejsca.

Nasz ośrodek mieści się o 5 km od morza. Z dala od turystycznego zgiełku, a wystarczająco blisko, by dotrzeć na plażę w ciągu kilku chwil. W ramach naszej oferty proponujemy wiele komplementarnych usług i atrakcji, np.: korty tenisowe, siłownię, basen, czy staw do wędkowania. Więcej o nich dowiedzą się Państwo zapoznając się z całą naszą stroną internetową. Już teraz zachęcamy również do kontaktu z nami – widzieć uśmiechniętych ludzi spędzających u nas swój najlepszy czas w roku to dla nas prawdziwa przyjemność!

REZERWUJ

2023 © lesnydworekdarlowo.pl

Wykonanie:
makaredo.pl

mapa

ZADZWOŃ

mapa

LOKALIZACJA