DOMKI

DLA RODZIN Z DZIEĆMI

Dla rodzin, które chcą być bliżej natury, przygotowaliśmy przytulne i w pełni funkcjonalne, drewniane domki letniskowe. To doskonałe rozwiązanie na rodzinne wakacje nad morzem z dzieckiem. Kwatery umiejscowione są blisko naszego stawu, który jest niebywałą atrakcją. Nasze domki dla rodzin z dziećmi nad morzem mieszczą się w Darłowie i składają się z dwóch pokoi oraz łazienki z prysznicem. Bez problemu zmieści się w nich nawet 5-osobowa rodzina.

DOMKI LETNISKOWE W DARŁOWIE

Wynajmowane przez nas domki nad morzem dla rodzin z dziećmi wyposażone są w telewizor, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, naczynia oraz sprzęt plażowy. Nasi goście mogą także korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu. Każdy z domków posiada swoje prywatne miejsce parkingowe, dzięki czemu można zaparkować swój samochód tuż obok „posesji”. Kwatery nie są wyłącznie idealnym wyborem na wakacje nad morzem z dziećmi. Domki letniskowe to także dobre rozwiązanie dla rodzin planujących wakacje z psem. Dla czworonogów tutejsza okolica to prawdziwy raj.

REZERWUJ

5 km do plaży

Dojedziesz nawet rowerem do pięknych, szerokich i odludnych plaż…

2 km do Darłowa

Urokliwe miasteczko w licznymi zabytkami, wąskimi uliczkami i romantycznymi zakamarkami…

100 m do lasu

Tuz przy dworku znajduje się piękny las i liczne trasy na wycieczki piesze i rowerowe.

10 m do basenu

Ośrodki wypoczynkowe Leśny Dworek nad morzem dla rodzin z dziećmi wyposażone zostały w basen, boiska do gry w piłkę, staw wędkarski i siłownię.

2023 © lesnydworekdarlowo.pl

Wykonanie:
makaredo.pl